Reference

Reference naší práce přímo od našich zákazníků

Největší motivací je pro nás spokojený zákazník

Pan Mika prováděl v mém bytě (dům z r. 1914) kompletní rekonstrukci, která sestávala z úplné výměny el. rozvodů, stavby šatny a koupelny ze sádrokartonu, vylepšení podhledů v předsíni – dostavba úložného prostoru, srovnání podlah a pokládky podlahových krytin. Zároveň mi doporučil šikovné řemeslníky na rekonstrukci rozvodů vody a obklad koupelny, na těchto pracích se také osobně podílel. Pan Mika je velice šikovný a pracovitý, poctivý řemeslník, který odvede čistou práci, je na něj spolehnutí, vždy jsem předem věděla, co bude potřeba udělat a kolik to bude stát. Firmu mohu vřele doporučit.
Děkuji za skvěle a profesionálně odvedenou práci!

Hana Rohelová

Pan Mika v domě našeho SVJ provedl opravu starého elektrického mandlu a doporučil nám i výborného revizora.
Dále nainstaloval nové osvětlení domu pomocí svítidel s pohybovými čidly a opravil závady na schodišťovém automatu. Byla to náročná a perfektní práce, jsme s ní velmi spokojeni a můžeme pana Miku každému doporučit i pro jeho velmi sympatické chování a vystupování.
RNDr. Milan Šulista – předseda výboru
Společenství vlastníků jednotek
domu Žehuňská 842-844 v Praze 9

RNDr. Milan Šulista

Pan Mika u nás dělal komplet rozvody el,hlavně kuchyn,chodba a i dětské pokoje..musím ho velice pochválit,velmi profesionální přístup,pracovitost a poctivost při řešení problému v panelovém domě,kde vede něco někam…Panu Mikovi tímto moc děkuji,vážím si jeho přístupu k práci i vyřešení problémů, které jsme měli v našem panelákovém domě 🙂

Pavel Miškolci

Dobrý den, panu Mikovi velmi děkuji za perfektně odvedenou práci, po prvním telefonátu přijel na konzultaci o víkendu, nabídl katalogy s velkým výběrem zásuvek a vypínačů a ještě týž den udělal cenový odhad a sdělil termín montáže. Za velmi slušnou cenu mi udělal nové elektro rozvody po celém bytě i se sádrokartonovými podhledy a v neposlední řadě přijel zapojit i osvětlení, které nebylo součástí dohodnuté práce. Pana Miku mohu jedině doporučit, byla jsem velice spokojená.

Jana Nováková

Dobrý den, chceme poděkovat panu Mikovi za perfektně odvedenou práci.Ve velmi krátkém termínu provedl veškerou přípravu elektro pro postavení nové kuchyňské linky, přidání zásuvek, vypinačů, zapojení veškerého osvětlení v celém bytě a nad rámec elektroprací ještě vytvořil v kuch. koutě sádrokartonový podhled pro umístění stropních svítidel. Práce byla provedena rychle a velmi kvalitně. Jeho jednání je velmi vstřícné a je s ním radost jednat. Termíny a domluvy perfektně dodržel. Všem vřele doporučujeme.

Šaňákovi

Děkuji panu Mikovi za vyřešení problému s elektroinstalací v koupelně. Ochotně přijel i ve večerních hodinách a brzy přišel na skrytou závadu. Ochotu a profesionalitu je potřeba ocenit. Není zdaleka samozřejmá. V podmínkách Jižního Města, kde v panelákových bytech jsou elektroinstalace často ve špatném stavu a na hranici bezpečnosti, jsou služby, které pan Mika poskytuje, obzvláště potřebné a záslužné.

Rudolf Káninský

Dobrý den, pana Miku ráda doporučuji. Velmi operativně mi pomohl, přijel na konzultaci ještě ten den, kdy jsem mu volala, srozumitelně mi vysvětlil, co bude oprava obnášet a udělal i předběžnou kalkulaci ceny. S provedením práce jsem velmi spokojená, vše funguje a cením si i toho, že na rozdíl od jiných řemelníků po opravě vše uklidil, takže ani nebylo poznat, že v bytě proběhly nějaké práce.

Alice Mrázková

Firmu jsem vyzkoušela, velmi rychlé, kvalitní služby za levné ceny. Všem doporučuji. Děkuji za dobře odvedenou práci.

Hana